Seminarium prof. Richarda Spontaka 25.10.2018

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że w ramach programu Visiting Professor Programme,  Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego, gości Pana prof. Richarda Spontaka z NS State University w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej.

Prof. Spontak opublikował ponad 100 artykułów w recenzowanych czasopismach, a jego prace zostały przedstawione na okładce Microscopy Research and Technique i Langmuir.

Zainteresowania naukowe profesora, obejmują efekty mieszania homo/kopolimeru, architektury molekularnej, sekwencjonowania monomeru i solwatacji na zachowanie fazowe mikrostrukturalnych układów polimerowych.

25 października (czwartek) o godz. 16.00 w Auli B, w CNBCh UW, prof. R. Spontak wygłosi seminarium zatytułowane:

„Photodynamic:  Polymers as Comprehensive Self-Sterilizing Materials: Staying Ahead of a Growing Global Threat”, na które serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.vpp.cnbch.uw.edu.pl

Biuro Visiting Professor Programme

CV prof. Richard Spontak